پیام شهردار به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهردار اردکان درپیامیعید سعید فطر را به همشهریان تبریک گفت.متن پیام بدین شرح است:  
اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت
ماه رمضان ماه وزیدن نفحات الهی و گشوده شدن درهای رحمت و مغفرت خداوندی است که با فرا رسیدن آن جان تازه‌ای در کالبد وجود روزه داران دمیده شد. خداوند بزرگ، در این ماه با فراخوانی بندگان خویش بر خوان گسترده‌اش، هیچ لطف و عنایتی را از آنان دریغ نکرد.
واینک عید فطرعیدی است که خداوند متعال برای جایزه دادن و بهره مند کردن بندگان از نعمت ها، آن روز را در میان روزها انتخاب می کند تا برای گرفتن خلعت ها و عطایا جمع شوند و به همگان اعلام کرده است که به درگاه او روی آورده و با اعتراف به بندگی و آمرزش خواستن از گناهان و عرضه نیازها و آرزوهایشان، برای او تواضع نمایند. خداوند نیز در تمام این موارد، به آنان وعده اجابت و اعطایی بالاتر از آرزوهایشان، بلکه بالاتر از آن چه در دل بشری خطور کرده، داده است. دوست دارد در چنین روزی، به او خوش گمان بوده و جانب امیدواری به قبول خداوند و آمرزش و عطای او را بر جانب ترس از رد و عذابش ترجیح بدهند.
اینجانب  عید سعید فطر را  به همه مسلمانان جهان، هموطنان و همشهریان عزیز،خانواده معظم شهدا، و ایثارگران و همکاران خود  تبریک عرض نموده قبولی طاعات و عبادات همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
احمد کمالی
شهردار اردکان