پیام شهردار به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهردار اردکان درپیامی حلول ماه پر خیر وبرکت رمضان را تبریک گفت.  

شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن

حلول ماه پرخیر برکت رمضان با نغمه الهی اش که قلب ها را به سوی معبود میخواند رسید صدای ربنا درگوش نجوا می کند و دل های مالامال از عشق و محبت الهی را به سوی خود می خواند آری رمضان ماه عبودیت و گسترده شدن خوان پر از انعام الهی ست ماهی که دلها با قرآن مانوس و به وسیله آن مارا به خدا نزدیک می سازد ،این ماه پر خیر و برکت را به همه مردم شریف و شهید پرور و متدین اردکان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی تردید مردم شریف و دیندار اردکان همچون همیشه درهمه صحنه ها وعرصه ها درصیانت وحفظ ارزش های الهی پیشتاز بوده اند و دراین ماه نیز ضمن حفظ و بزرگداشت شعائر الهی حرمت ماه میهمانی را ارج می نهند.

اینجانب نیز ضمن گرامیداشت و تبریک حلول این ماه پرخیر و برکت انتظار دارم عزیزانی که درسطح شهر از اقشار مختلف به ویژه همکاران محترم و پیمانکارانی که مشغول تلاش و فعالیتند ضمن حرمت این ماه عزیز، شعائر الهی را ارج نهند واز هرگونه عملی که شآن و عظمت این ماه را تحت الشعاع قرار دهد بپرهیزند.

رجاء واثق دارم انوار الهی توام با لطف و صفای حضرت حق و بزرگداشت روزه و روزه داری،سحر خیزی، دعا و انس با پروردگارهمراه با تلاوت نوربرکات و فیوضات معنوی را برای تک تک آحاد ملت شریف ایران اسلامی به ارمغان خواهد گذاشت تا شاهد جامعه ای مزین به سجایا و مکارم اخلاقی والهی باشیم.