شهردار اردکان :تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی اولویت کاری سال جاری شهرداری است

به گزارش خبرنگارروابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اولین جلسه کاری سال جدید شهردار اردکان با حضور مسئولین واحدهای شهرداری درسالن اجتماعات برگزار شد  

شهرداراردکان ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای همکاران و تبریک سال نو و با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امسال "سال حمایت از کالای ایرانی "نام نهادند گفت : با خرید از کالای ایرانی اشتغال جوانان وضعیت بهتر و مطلوب تری خواهد داشت و به طور قطع بسیاری از مشکلات وتنگنا های موجود مرتفع خواهد شد.
وی با بیان اینکه همراه با سال نو برنامه های شهرداری نیز باید جدید وبه روز شود افزود:  در سال جدید مسئولین واحدها می بایست با اولویت بندی، درایت و تدبیربرنامه های مدون و جدیدی ارائه دهند تا بتوانیم خدمات بهتر و موثرتری به مردم ارائه دهیم و مسئولین واحدها موظفند دراسرع وقت برنامه های خود را آماده کنند تا تصمیمات لازم گرفته شود  .
احمد کمالی به اولویت بندی پروژهای شهرداری اشاره کرد و گفت: درسال جاری تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که امسال می بایست با نیروی دو چندان پروژه های عمرانی به سرانجام برسند تا نهایت بهره وری را ازآنها داشته باشیم.
شهرداراردکان به فعال سازی بیش از پیش کمیسون 100 شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه ساخت و ساز غیر مجاز افزایش یافته که واحد های مربوطه باید به صورت جدی جلو اقدامات خلاف قانون متخلفان رابگیرند که این امر افزایش اعتماد عمومی را به دنبال خواهد داشت.
وی فعالیت های عمرانی شهرداری دربافت تاریخی را قابل قبول دانست و تاکید کرد: با ورود شهرداری به بافت تاریخی و تکمیل کف سازی،نورپردازی و بدنه سازی این مجموعه، شاهد نشاط ،شادابی و سرزندگی دربافت هستیم که این اقدامات زمینه مناسب تری برای ورود گردشگران و مسافران را فراهم خواهد کرد.
شهردار اردکان ادامه داد: درخرید مصالح ساختمانی برای تکمیل پروژه ها کیفیت مصالح مسئله مهمی است و درمرحله بعد قیمت مناسب تر مد نظر ما قرار دارد.
اجرای طرح ساماندهی تابلوهای شهری یکی دیگر از موضوعاتی بود که شهردار اردکان به آن اشاره کرد و افزود: سیما و منظر شهری دچار آشفتگی بصری زیادی است که با  اجرای این طرح و مشارکت شهروندان ، اردکان به شهری زیبا و دل پذیر مبدل خواهد شد.
شهردار اردکان درپایان گفت: با توجه به محدودیت های مالی شهرداری صرفه جویی و اقتصاد درتمام کارها ضروریست که همکاران باید کارمندان و کارکنان زیر مجموعه خود را توجیه کنند تا انشالله بتوانیم سال پرباری را از لحاظ خدمت رسانی بهتر برای شهروندان داشته باشیم