کمالی شهردار اردکان: در راستای رضایت مردمی ما باید به دنبال تکمیل پروژه های قبل باشیم.

 

مراسم معارفه اداری احمد کمالی شهردار اردکان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان صبح امروز با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر احمد کمالی رسما کار خود را آغاز و با کارکنان و پرسنل این اداره دیدار و گفت و گو کرد.  

کمالی در ابتدا با اشاره به اینکه  باید با اتحاد و همدلی مشکلات شهروندان و شهرداری را مرتفع کنیم گفت : از اصلی ترین مشکلات شهرداری مشکلات مالی است که باید بیش از بیش به این مهم اهتمام ورزید و از این رو باید به دنبال روزنه های جدیدی برای حل این مشکل باشیم.
وی در ادامه با تکمیل سخنان خود اظهار داشت:تعامل سازنده با همه مسئولین و صاحبان صنایع میتواند بسیار کارگشا و حلال بسیاری از مشکلات پیش رو باشد.
کمالی همچنین با بیان اینکه تمامی مشکلات شهرداری قابل حل می باشد افزود:معتقدم با توکل به ائمه معصومین و همچنین تلاش های صادقانه همکارانم در شهرداری تمام مشکلات حل خواهد شد که البته نیاز به زمان و همچنین بررسی دقیق دارد.
شهردار اردکان در ادامه در خصوص اهمیت به جوانان و نشاط و شادابی شهر گفت: برای نشاط و پویایی جامعه باید نگاه ویژه ای به اوقات فراغت جوانان داشت چرا که نیروی محرکه شهر جوانان هستند و ما باید با برنامه ریزی دقیق و اصولی و همچنین راه اندازی گروه های ورزشی همگانی در کلیه محلات شهر شهروندان را به این سمت نیز سوق دهیم.
وی همچنین از تلاشها و خدمات ارزشمند شهرداران قبل تقدیر نمود و پیشرفت و آبادانی اردکان را مدیون تلاشها و خدمات ارزشمند مدیران پیش از خود دانست.
احمد کمالی در پایان گفت: در خصوص نیروهای شهرداری هر کسی باید در راستای تخصص خودش کار کند و نیرویی که دارای تخصص باشد قطعا در جای مناسبی قرار خواهد گرفت.